admin

لوازم مورد نیاز برای آرایش در سفر

نویسنده: admin 3 November 2021 1.28K بازدید

این روزها دوباره سفرهای تفریحی شروع شده است و به همراه داشتن لوازم آرایشی در سفرها برای بسیاری از بانوان امری واجب است. از طرفی شرایط سفر و تاکید بر کم کردن وسایل می‌تواند بر حجم کیف لوازم آرایشی تأثیر بگذارد. می‌خواهیم بررسی کنیم که کدام لوازم آرایشی را برای سفر به کیف لوازم‌آرایش اضافه یا از آن کم کنیم.

لوازم آرایشی که باید همراه خود داشته باشیم؟

امروزه لوازم آرایشی تنوع بی‌نظیری دارند. این تنوع هم در برندهای تولیدکننده و هم در نحوه مصرف و کارایی آن‌ها است. برای کوچک‌ترین نیازهای زیبایی انواع مختلفی از لوازم تولید شده است و که در کیفیت‌های مختلف در بازار موجود است. آن‌قدر این بازار وسیع شده است که شاید کمتر برندی بتواند تمام نیازهای بازار را پوشش دهد. لوازم آرایشی دیگر محدود به چند قلم کالای خاص نیست و شاید نام بردن تمام آن‌ها زمان زیادی از ما بگیرید.

انتخاب و آزمایش تمام لوازم آرایشی سخت است اما پیکاپک در این زمینه برای شما پیشنهاد ویژه‌ای دارد. با تهیه اشتراک پیکاپک هر ماه لوازم آرایشی باکیفیت و پرطرفدار برای شما ارسال خواهد شد تا آن‌ها را ارزیابی کنید و درنهایت بتوانید بهترین‌ها را خرید کنید. بانوان سعی دارند با تهیه بهترین و کارآمد‌ترین لوازم آرایشی هم زیباترین ظاهر ممکن را داشته باشند و هم به علت تعدد لوازم گیج و سردرگم نشوند.

این شرایط در سفر به اوج خودش می‌رسد. در روزهای مختلف نیاز به ایجاد تغییرات در ظاهر حس می‌شود و از طرفی شاید نتوان تمام لوازم آرایشی را با خود به همراه داشت. از طرفی بسیاری از لوازم آرایشی جنبه بهداشتی و درمانی دارند و همراه داشتن آن‌ها الزامی است. بنابراین باید بررسی دقیقی از لوازم آرایشی داشت تا بتوان اولویت‌بندی مناسبی انجام داد.

چطور کیف لوازم‌ آرایش را در سفر پر کنیم؟

در همین ابتدای کار حتماً کیفی را تهیه کنید که علاوه بر ظاهر زیبا گنجایش مناسب و بخش‌های مختلف داشته باشد. ظرفیت و حجم بالا می‌تواند دست شما را برای انتخاب باز کند و بخش‌بندی کیف شما را قادر می‌سازد که از تداخل لوازم و آسیب دیدن آن‌ها جلوگیری کنید. در وهله بعد سعی کنید از لوازم چندکاره استفاده کنید. برای مثال سایه چشم قهوه‌ای می‌تواند برای پر کردن ابرو مناسب باشد و یا از سایه چشم می‌توان به‌عنوان خط چشم هم استفاده کرد.

بهتر است لوازم آرایشی سفر را در سایز مسافرتی تهیه کنید. اگر لوازم فعلی شما حجیم هستند بهتر است نسبت به خرید لوازم با ابعاد کوچک‌تر اقدام کنید. حتی اگر این امکان را ندارید از ظروف مناسب برای حمل بخشی از لوازم‌آرایش بزرگ استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که در سفر زیبایی شما مهم است اما به علت‌های مختلف سلامتی و مراقبت از پوست شما ممکن است در خطر باشد. پس لوازمی را انتخاب کنید که در درجه اول عوارض کمتری برای پوست دارند و یا مثل کرم ضد‌آفتاب جنبه درمانی دارند.

چطور کیف لوازم‌آرایش را پر کنیم؟

کرم‌پودر یا پنکک

اگر اهل آرایش به‌صورت روزانه و مکرر هستید حتماً نیاز به کرم‌پودر را در سفر خس خواهید کرد. این محصول معمولاً به‌عنوان زمینه آرایش استفاده می‌شود و بسیاری از بانوان از آن استفاده مداوم دارند. اگر کمتر اهل آرایش هستید و سفری به مناطق گرمسیر و آفتابی دارید می‌توانید کرم ضد‌آفتاب را جایگزین این کالا کنید. کرم ضد‌آفتاب علاوه بر تغییر رنگ پوست و ایجاد یکدستی در رنگ، از پوست شما در برابر نور آفتاب نیز محافظت خواهد کرد. در وب‌سایت پیکاپک بهترین کرم‌های ضد‌آفتاب و کرم‌پودرها هم اکنون قابل مشاهده و تهیه است.

آینه

شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین وسیله آینه باشد. نیازی به توضیح ندارد که بدون آینه جیبی یا کیفی چه دردسرهایی را متحمل خواهید شد. علاوه بر این وسیله کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد. بهتر است به آینه‌های اتومبیل، دوربین گوشی و یا سایر وسایل اعتماد نکنید و حتماً آینه کوچکی را در کیف لوازم آرایشی خود قرار دهید.

ریمل چشم

شاید بتوان چشم را مهم‌ترین عنصر زیبایی صورت بیان کرد. البته که نظرات و سلیقه‌ها متفاوت است اما می‌توان ادعا کرد که چشم‌ها سریع‌تر از دیگر اعضای صورت مورد توجه قرار می‌گیرد. بنابراین توصیه می‌شود ریمل چشم را در هنگام سفر در کیف لوازم آرایشی قرار دهید. بهتر است ریملی را همراه خود داشته باشید که همیشه از آن استفاده می‌کنید و از سازگاری آن مطمئن هستید. همچنین بهتر است ریمل ضدآب باشد تا بتوانید در شرایط مختلف از آن استفاده کنید.

یا سایه یا خط چشم

این دو همیشه در کنار هم زیبایی خاصی ایجاد می‌کنند اما بهتر است در سفر برای کم شدن حجم کیف لوازم آرایشی قید یک کدام را بزنید. حتی می‌توانید خط چشم‌هایی انتخاب کنید که به‌جای سایه نیز قابل استفاده باشد. اگر هم انتخاب شما سایه است به یاد داشته باشید می‌توانید از سایه‌هایی با رنگ‌های قرمز، صورتی و یا قهوه‌ای برای زیباسازی لب و گونه‌ها نیز استفاده کنید.

بالم لب

لب‌ها را می‌توان یکی از حساس‌ترین اعضای صورت دانست. رژلب‌های گوناگون نمی‌توانند لب‌ها در برابر نور آفتاب و یا سایر عوامل مزاحم محافظت کنند. حتماً در زمان سفر بالم لب به همراه داشته باشید و مطمئن شوید که بالم شما کاملاً ضد‌آفتاب است. این محصول می‌تواند کار کرم ضدآفتاب را برای لب‌ها انجام دهد.

یک رژلب با چند خط لب

بهتر است به‌جای حمل چندین رژلب، یک رژلب را به همراه چندین خط لب در کیف خود نگهداری کنید. این کار به زیبایی لب‌های شما کمک خواهد کرد و از طرفی حجم کیف را کاهش خواهد داد. درنتیجه توصیه می‌شود کیف لوازم آرایشی خود را با یک رژ به همراه چند خط لب و همچنین یک بالم لب پر کنید. دقت کنید که رژلب‌های جامد شرایط نگهداری خاصی دارند و در صورت قرار گرفتن در محیط گرم یا مرطوب امکان بروز آسیب وجود دارد.

یک رژلب با چند خط لب

برس مو

در سفر به علت تغییر شرایط دمایی، پوشیدن لباس‌های مختلف و گاهی آزاردهنده و یا حالت خواب نامناسب مو دچار گره‌خوردگی یا اصطلاحاً وز می‌شود. شانه یا برسی را باید به همراه داشته باشید که حجم کمی داشته باشد اما بهترین کیفیت ممکن را دارا باشد. کوچک بودن شانه شاید زحمت شما را زیاد کند اما کیفیت نامناسب شانه شاید زحمت‌های شما را به طور بی‌نتیجه باقی بگذارد. پس برس را به‌عنوان بزرگ‌ترین عوض کیف لوازم آرایشی خود قبول کنید و یا آن را در سایر نقاط در دسترس قرار دهید.

رژگونه

برای تکمیل آرایش معمولاً نیاز به رژگونه حس خواهد شد. بهتر است رژگونه رنگی ترکیبی داشته باشد تا آرایش شما طبیعی‌تر به نظر برسد. بهتر است در سفرها از رژگونه‌های فشرده یا اصطلاحاً سنگی استفاده کنید. این نوع از رژگونه در مقابل ضربه و فشارهای احتمالی وارد شده بر کیف لوازم‌آرایش مقاوم‌تر خواهد بود. شما می‌توانید انواع مختلفی از رژگونه را در وب‌سایت پیکاپک مشاهده و رنگ یا برند مد نظر خود را خریداری کنید.

ریمل یا مداد ابرو

برخی از متخصصان زیبایی معتقدند ابرو قاب چهره بانوان است. از همین جهت همیشه توجه به این عنصر صورت ضروری است. اگر اهل استفاده از ریمل هستید حتماً ریمل مدادی و ضدآب را به همراه خود به سفر ببرید تا بتوانید در آب‌وهوای مرطوب و یا حضور در دریا و ساحل از آن استفاده کنید. حتماً برای مشاهده ریمل‌های مختلف به وب‌سایت پیکاپک مراجعه کرده و یا با خرید اشتراک ماهانه پیکاپک از شانس دریافت و آزمایش بهترین ریمل‌ها در پک‌های ماهانه برخوردار شوید.

ریمل یا مداد ابرو

لوسین پاک‌کننده

اگر اهل آرایش هستید باید به فکر پاک کردن آن نیز باشید. بسیاری از مواقع نیاز است آرایش را پاک کنید و یا برای شستن صورت و احساس راحتی مجبور به پاک کردن آرایش خواهید شد. علاوه بر این ماندن لوازم آرایشی روی پوست می‌تواند به سلامت و زیبایی شما ضربه بزند. پس حتماً لوسین پاک‌کننده به همراه داشته باشید و هر ۶ ساعت یک‌بار از این محصول استفاده کنید. لوسین‌های مناسب می‌تواند پوست شما را شاداب نگه‌دارند. هم‌اکنون لوسین‌های مختلفی در وب‌سایت پیکاپک قابل ارائه است که شما می‌توانید به‌راحتی از شانس خرید آن‌ها بهره‌مند شوید.

جمع‌بندی

از سفر نمی‌توان گذشت و همچنین نمی‌توان نسبت به زیبایی و ظاهر بی‌تفاوت بود. باید بتوانیم تعادلی مناسب بین این دو برقرار کنیم. قطعاً توجیه‌پذیر نیست که در سفر حجم زیادی از لوازم آرایشی را به همراه خود داشته باشیم اما با توجه به نکات ذکر شده می‌توان یک کیف لوازم آرایشی مجهز و کاربردی را برای سفر محیا کرد.

این کار نیاز به بررسی و ارزیابی محصولات مختلف دارد که پیکاپک یک دوست خوب برای شما در این راه خواهد بود. پک‌های ماهانه پیکاپک شما را با جدید‌ترین و باکیفیت‌ترین لوازم آرایشی آشنا خواهد کرد تا در زمان انتخاب لوازم مناسب برای سفر گزینه‌های بیشتری را در ذهن داشته باشید و انتخاب برای شما راحت‌تر باشد. استفاده از تجربه سایرین و همچنین بررسی دسترسی‌های در شهرهای مقصد می‌تواند شما را جهت خرید برخی از اقلام در بین سفر کمک کند.

داشتن یک کیف لوازم آرایشی کامل در سفر باعث زیبایی بیشتر شما و آرامش درونی شما خواهد شد و دیگر دغدغه‌هایی مثل آسیب دیدن پوست از برخی لوازم و یا ناقص ماندن بخشی از آرایش را ندارید. قطعاً موارد ذکر شده بسته به سلیقه و شرایط شما تغییرپذیر خواهد بود اما بسیاری از نکات ذکر شده جنبه عمومی داشته است. امیدواریم سفری زیبا را به همراه صورتی زیباتر تجربه کنید.


Pikapak Blog » لوازم مورد نیاز برای آرایش در سفر