پیکاپک چه‌کار می‌کنه؟

ما با ارسال بسته‌های هیجان‌انگیز از نمونه محصولات متنوع، فرصت کشف و امتحان کالاهای جدید رو رایگان برای شما به وجود میاریم. شما هم بعد از دریافت هر بسته اگه دلتون می‌خواد که عضو باشگاه مشترکین پیکاپک بمونین، باید نمونه محصولات داخل بسته رو تست کنین و حتما نظرات خودتون رو در وبسایت ما به اشتراک بذارین. توجه داشته باشین ما هر ماه کالاهای مختلفی در بسته‌های ارسالیمون داریم!
ماموریت پیکاپک، ایجاد امکان تجربه نمونه محصولات پیش از خرید اونهاست. شما با عضو شدن در باشگاه مشترکین پیکاپک و ارائه نظراتتون می‌تونین در بهبود کیفیت محصولات هم نقش زیادی داشته باشین.

مراحل کار در پیکاپک

در پلتفرم پیکاپَک ثبت‌نام میکنید، اشتراک مورد نظرتون رو انتخاب میکنید، جعبه نمونه کالاها رو براتون ارسال میکنیم و نظرات شما رو جويا ميشيم. حالا توليد كننده ها بر اساس سلايق شما محصولاتشون رو توليد ميكنن.

ثبت‌نام کنین

وارد بخش ثبت‌نام بشین، شماره موبایل خودتون رو وارد کنین. با دریافت کد، پروفایل خودتون رو بسازین.

فرم‌ها رو پر کنین

از شما مجموعه‌ای از سوالات پرسیده می‌شه تا علاقه‌مندی‌ها و ویژگی‌های شما مشخص بشه و بر اساس اون‌ها برای شما نمونه‌ی محصولات ارسال بشن.

بسته‌های پیکاپک رو در خونه تحویل بگیرین

وقتی به‌طور کامل به سوال‌ها جواب دادین، اگر نمونه‌ی محصولی که با سلیقه و ویژگی‌های شما مطابقت داره، به‌دست پیکاپک رسید، پیکاپک اون‌ رو برای شما ارسال می‌کنه. البته باید در نظر داشت که پیکاپک باید اولویت‌ها و خواسته‌های برند رو هم در این مسیر در نظر بگیره.

نظرتون چی بود؟

بعد از امتحان‌کردن نمونه‌ی محصولات، حالا نوبت شماست که نظرهای مثبت و منفی خودتون رو با پیکاپک به اشتراک بذارین.

{ توجه: دریافت محصولات، منظم و هر ماهه نخواهد بود چون عزیزان دیگری هم درخواست دریافت نمونه‌ی محصولات رو دارن و پیکاپک با توجه به اولویت‌های برند، زمان‌بندی و تعداد نمونه‌ی محصولات، مجبور به انتخاب می‌شه تا بتونه کیفیت خدمات خودش رو حفظ کنه. }