پیکاپک چه‌کار می‌کنه؟

ما با ارسال بسته‌های هیجان‌انگیز از نمونه محصولات متنوع، فرصت کشف و امتحان کالاهای جدید رو رایگان برای شما به وجود میاریم. شما هم بعد از دریافت هر بسته اگه دلتون می‌خواد که عضو باشگاه مشترکین پیکاپک بمونین، باید نمونه محصولات داخل بسته رو تست کنین و حتما نظرات خودتون رو در وبسایت ما به اشتراک بذارین. توجه داشته باشین ما هر ماه کالاهای مختلفی در بسته‌های ارسالیمون داریم!
ماموریت پیکاپک، ایجاد امکان تجربه نمونه محصولات پیش از خرید اونهاست. شما با عضو شدن در باشگاه مشترکین پیکاپک و ارائه نظراتتون می‌تونین در بهبود کیفیت محصولات هم نقش زیادی داشته باشین.

مراحل کار در پیکاپک

در پلتفرم پیکاپَک ثبت نام میکنید، اشتراک مورد نظرتون رو انتخاب میکنید، جعبه نمونه کالاها رو براتون ارسال میکنیم و نظرات شما رو جويا ميشيم. حالا توليد كننده ها بر اساس سلايق شما محصولاتشون رو توليد ميكنن.

اول ثبت نام کنین!

روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنین، شماره موبایلتون رو وارد کنین و با کدی که براتون میاد وارد پروفایلتون بشین.

1

2

فرم‌ها رو پر کنین!

برای رزرو بسته‌های رایگان پیکاپک ، اول باید به مجموعه سوالاتی که در فرم‌های اولیه هست جواب بدین. این سوالات شامل اطلاعاتی مثل علایق، ترجیحات، نوع پوست و مو و ... است. جواب‌های این سوالات به ما کمک می‌کنه تا محصول مناسب شما رو براتون بفرستیم. هر ماهی که نمونه محصولات موجود با ویژگی‌ها و نیازهای شما مطابقت داشته باشه، پک نمونه محصولات اون ماه برای شما به صورت رایگان ارسال می‌شه.

بسته نمونه محصولات رو رایگان، دم در خونه تحویل بگیرین!

اگر به همه سوالات ما در مرحله ثبت نام جواب دادین می‌تونین مطمئن باشین که در طول سال حتما نمونه محصولات مختلفی در بسته‌های ماهانه ما هست که مناسب شما باشه. پیکاپک با توجه به حجم درخواست‌ها و مشخصات افراد، اولویت‌بندی و زمان‌بندی می‌کنه و مناسب‌ترین بسته رو براتون رایگان به آدرستون ارسال می‌کنه.

3

4

در مورد محصولات نظر بدین!

حالا نوبت شماست! بعد از اینکه بسته پیکاپک رو دریافت و نمونه محصولات داخلش رو امتحان کردین، وقتشه که نظرات مثبت و منفی خودتون رو در مورد هر محصول با ما به اشتراک بذارین. این کار علاوه بر اینکه شما رو در لیست احتمالی ماه‌های بعد قرار می‌ده، به تولیدکنندگان محصولات هم این امکان رو می‌ده که از نظرات شما برای بهبود کیفیت محصولاتشون استفاده کنن و اینجاست که نقش اصلی شما به عنوان یه مصرف کننده مسئول مشخص می‌شه.